Jeżeli ktoś ma ochotę wyrazić swoją opinię na temat prowadzonych przeze mnie zajęć to zapraszam do komentowania 🙂

19 komentarzy

 1. Warsztaty w leśniczówce w bardzo profesjonalnym wydaniu i w towarzystwie wspaniałych uczestników pozostawiły niezapomniane wrażenie.Po zajęciach pełnych analiz i wskazówek, ale też zabawy i relaksu, poczułam się lżejsza o kilka stresów .Zdobyta wiedza procentuje.Dziękuję Jadwigo !!

 2. Własnie obejrzałam zdjęcia z ostatnich warsztatów. Wróciły wspomnienia naprawde wspaniałych przeżyć. Spotkanie z ludźmi, z naprawdę kompetentną i wrażliwą terapeutką. Po takich warsztatach żaden ( prawie) stres mi niestraszny. Chce jeszcze ….. Chce poznawać jeszcze inne kawałaki samej siebie. Dzięęęęki IIII

 3. Terapia z Jagodą to świętna nauka, każdy „zagubiony” swego miejsca szuka. Dane nam było z Tobą trenować, dobrze się bawić i umysły szlifować. Nadal pragniemy twych nauk i wsparcia spotykajmy sie częściej- Twoja Brac „Starsza”.Pozdrawiamy Barbara+ Cezary+autor!

 4. dziękuję za to że mogłam uczestniczyć tak pieknie prowadzonych przez Ciebie warsztatów 🙂

 5. na warsztaty nie uczęszczałam dzieki serdeczne że poznałam ciebie bardzo mi pomogłaś

 6. Baśka-Angielka

  Dziękuję, że pojawiłaś się na mojej drodze. Pokazałaś mi jak z radością patrzeć na siebie i świat. Bardzo dziękuję.

 7. Przeżyłam najbardziej niezwkłą podróż w moim życiu.Zainspirowała mnie do szukania własnej prawdy, już nie chcę toczyć się przez życie ścieżkami wydeptanymi przez innych.Odkryłam swoje możliwości,uwierzyłam,że potrafię…..pokonałam strach….Wiem,że mam prawo płakać,być niepokorną, wymyślać własne zasady,że jestem równie nie/ doskonała co inni. Że moze mi się nie……..chcieć :).Jestem nieskończenie zadziwiona światem i zadaję pytania…….Radują mnie sukcesy innych.Kocham………siebie.
  JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!!
  Kapitanem i przewodnikiem tego statku jest niezwykła osoba -Jadwiga 🙂
  Życzę wszystkim chętnym równie……….a nawet więcej…
  Aśka

 8. Wielkie dzięki za umiejętność dotarcia do swoich słuchaczy i pzekazania im swojej wiedzy. Staram się korzystać z tego czego mnie nauczyłaś. Mam nadzieję, że będę mógł rozwijać swój umysł na kolejnych spotkaniach, czego sobie i innym życzę( dla wspólnego dobra).Pozdrawiam.

 9. Z warsztatów jeszcze nie korzystałem, ale przeglądam oferty i zawartość tej witryny wydaje mi się interesująca. Przyjaźnie i kompetentnie.

 10. Dziękuje Bogu za to, że postawił na mojej drodze Panią:)

 11. szkoda, że się skończyło…

 12. Jestem zaciekawiony i zaintrygowany 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

 13. dzięki wielkie dzięki

 14. było dobrze, było bezpiecznie, mądrze było

 15. Warsztaty-to cos co stalo sie bardzo wazne w moim zyciu. Jadwigo bardzo dziekuje.

 16. Wszystkim polecam Twoje warsztaty, Jadwigo. Są nie tylko profesjonalne, ale maja w sobie duszę. Mam nadzieję,że jeszcze skorzystam z Twojej wiedzy i umiejętności. Dziękuję! Bardzo!

 17. Dziękuję za warsztaty. Szkoda, że nie wiedziałam tego wszystkiego, czego sie nauczyłam, wcześniej. To był dobrze i bardzo pożytedcznie spędzony czas. Chłonęłam każde twoje słowo. Dziekuję i mam nadzieje, do zobaczenia.

 18. Dziękuję 🙂

 19. Osiem lat temu poskładałaś „kupkę nieszczęścia” i jesteś zawsze, kiedy Cię potrzebuję. Dziękuję.

You must be logged in to leave a reply.